Farmasi Rogue Ruj Serisi

Farmasi Rogue Ruj Serisi ; Bu dünyada aynı suretlerimiz, ruhlarımız ve gusto yani beğenilerimiz kadar kozmetik konusundaki tercihlerimiz de farklı olabiliyor. Örneğin bu konuda kimi  kadın ıslak ve nemli rujları tercih edebiliyorken, kimileri renksiz sadece şeffaf ürünlere yeltenebiliyor. Ya da bazıları renk çılgını olup flöresanlı renklerle abarttıkça abartıyor. Sadece bu kadar mı? Değil… Bazıları mat rujları seviyor çünkü dudaklarını vurgulu bir şekilde ön plana çıkararak adeta bir mühür gibi taşımak istiyor suretinde. Öte yandan kimileriyse likit – mat rujların ortak efektini aynı anda hissetmek istiyor teninde. Ama Farmasi Rogue Ruj Serisi bunlardan hiç birisi gibi değil. O, size klasik bir rujun getirebileceği canlı, hafif ışıltılı hem de orantılı bir matlığı aynı anda sunabiliyor. Şayet dudaklarınızda yumuşak bitişlere sahip olan, opak ve iddialı ruj vurguları taşımak isterseniz, bu ürün tam da size göre diyoruz.

Anında Dudak Bakımı

Üstelik de Farmasi Rogue Ruj Serisi dudaklarınıza sürdüğünüz anda bakım çalışmalarını da başlatıyor. Nasıl mı? … Çünkü bu ürünün içinde çok özel ve etkili yağlar var. Örneğin bunlardan biri macademia yağı. Macademia ile zenginleştirilmiş olan özel formüllü Farmasi Rogue Ruj seçenekleri dudakları nemlendirerek kurumasını ve çatlamasını engelliyor. Yaz  – kış aktive olan macademia yağı ile dudaklarınız hem koruma altında, hem de en güzel efektleriyle görünür olacak. Üstelik de dudaklarınıza asla yapışkanlık yaratmayacak olan orantılı bir nemlilik de sunuyor. Daha önce tanışmadıysanız, tanışın ve farkı görün diyoruz.

Tek Sürüşte Üstün Kapatıcılık

Ayrıca Farmasi Rogue Ruj Serisi yüksek pigmentli renk teknolojisine sahip olarak üretilir ve dudaklarınızı tek seferde kapatabilecek olan pigmentasyon yoğunluğuna sahiptir. Birbirinden güzel ve trend Rogue renkleriyle tanışmak için elinizi çabuk tutun ve sonbahar kış aylarını bu güzel ruj serisinden mahrum kalarak geçirmeyin. Zira sonra  pişman olabilirsiniz. Üstelik de renk skalası geniş olan Rogue, her tendeki bayana hitap edebilecektir. Gül kurusu, bordo, kahve tonları sedefli renkler, can alıcı kırmızılar var gücüyle Rogue’da yer alıyor. Bu ürüne ve diğer Farmasi ürünlerine %30 ve 40 indirmli sahip olmak için hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir