Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi İndirimde!

 

Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi; açıkçası dudak kalemi çekmeden sürülen bir ruj her zaman puzzlenin eksik kalan bir parçası gibidir. Zira dudaklarınızın karakteristik ifadesini ve süretinizin özelliklerini gerçek manada ön plana çıkaracak öğe her zaman dudak kalemleri olmakta. Dudak kalemiyle makyajınız daha belirgin bir hale gelirken, gerçek manada da tamamlanmış olur.

 

Farmasi Lip Liner Dudak Kaleminin Görevi Nedir?

Dudak kalemi her zaman rujun dağılmasını engeller. Ayrıca rujunuza kalıcı etki sunar. Böylelikle dolgun ve çarpıcı dudaklara kavuşursunuz.  Dudak kalemiyle dudağınızı çevrelediğinizde rujunuz komplike bir görünüm kazanır. Dudaklarınızda beliren keskin çizgiler ifadenizi destekler. Ayrıca dudak kontürünüz daha güçlü bir yapıya kavuşur. Dudak makyajı, makyaj konusunda her zaman en çok göz önünde bulunan noktadır Zira gülümsediğinizde ya da konuşurken, dudaklar daima hareket halinde olduğundan en çok dikkat çeken noktaya dönüşür. Ayrıca Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi dermatolojik testlere tabi tutulduğundan alerjik reaksiyonlar yaşatmaz.

 

Dudak Kaleminizi Neye Göre Seçmelisiniz?

Şayet dudaklarınızda hafif bir botox etkisi yaratacak olan dolgun görünümlere kavuşmak isterseniz dudak kaleminizi her zaman rujunuzdan bir ton daha koyu renklerde seçmelisiniz. Öte yandan günlük makyajlar için nüde tonlarındaki daha doğal görünümler için dudağınızın doğal rengindeki dudak kalemi renklerinden yararlanabilirsiniz. Dudak makyajınızın daha kalıcı olmasını isterseniz önce dudak kalemiyle dudağınızın iç çerçevesini kalemle kontürlemelisiniz. Dudaklarınıza kalemle kontür çekerken dudak çukurunu hafifçe dışa taşırarak (bunu yaparken ve dudak çizginizin yapısını bozmamalısınız) daha dolgun ve doğal dudak görünümlerine kavuşabilirsiniz. Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi sayesinde daha küçük veya  büyük görünümlü dudak efektleri yaratabilirsiniz yüzünüzde. Bu ürün sayesinde sınırsız bir renk alanına sahip olabileceğinizi siz de görebileceksiniz.

Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi içerdiği yoğun renk pigmentleri sayesinde suya dayanıklı şekilde formüle edilmiştir. Ayrıca kullanım esnasında kalitesiz ve inatçı dudak kalemleri gibi dudaklarınızı tahriş etmez. Yumuşak dokusu sayesinde sürümü ve kullanımı çok kolaydır. Uzun süren kalıcı özelliklerdedir. Yanı sıra tek sürüşte dudaklarınızda keskin çizgiler elde edebilirsiniz. Farmasi Kasım kataloğu nda yer alan bu ürünü indirimli fiyatıyla değerlendirmelisiniz. Ayrıca tüm Farmasi ürünlerine %30 ila 40 indirimli sahip olmak için hemen yan tarafta buunan Farmasi üyelik formu nu doldurmalısınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir