Farmasi Extralast Göz Kalemi

Farmasi Extralast Göz Kalemi ; Kadınlar için göz kalemi dendiğinde akan sular durur. Zira göz kalemleri her dönem bakışları derinleştiren ve yüz ifadesini önemli ölçüde değiştiren unsurlardan olmuştur.  Makyaj yapmayı çok seven kadınların her daim yanında bulundurduğu 2 – 3 üründen biridir göz kalemleri. Geçtiğimiz dönemlerde gözlerde likit kullanmak çok popüler uygulamalardanken şimdilerde  göz kalemi kullanımına büyük bir dönüş başladı yeniden. Çünkü yüz güzelliğinde en önemli ve etkileyici faktörün kalem kontürleriyle güçlendirilmiş göz güzelliğinden ve efektif bakışlardan geçtiğini anlayan kadınlar,  göz kalemleriyle en güzel noktalarını ortaya çıkarmakta.

Neden Siyah Göz Kalemi?

Göz kalemi sürüldüğünde bakışların gerçek anlamlarına kavuştukları kesin.  Ama öte yandan da  unutulmamalıdır ki her göz kalemi göz kalemi değildir. Bu açıdan kaliteli bir göz kaleminin yaratacağı etkiyi sıradan kalemlerde bulamayabilirsiniz. Kalitesiz ürünlerde yaşanan akmalar ve bulaşmalar gözaltlarında kötü bir görünüme neden olabiliyor örneğin. Farmasi markası da göz kalemi tasarımında oldukça hassas ve efektif davranıyor.

Yeni ürün kategorisinde yer alan Farmasi Exralast göz kalemi ise  asansörlü göz kalemi tasarımına sahip. Siz de bir çok bakımlı ve elegan kadın gibi göz makyajınız da sıra dışı çizgiler yaratmak istiyorsanız kesinlikle  Extralast göz kalemi nin efektif gücünden yararlanmalısınız.

 

Farmasi Extralast Göz Kaleminin Özellikleri

Farmasi Extralast Göz Kalemi suya dayanıklı yapısıyla water proof standardında bir üründür. Dolayısıyla da akma ve bulaşma yapmaz. Normal göz kalemleriyle kıyaslandığında çok daha yumuşak olan bu göz kalemini tek bir hareketle zahmetsiz bir şekilde sürebilirsiniz.

Adeta yüzünüzde yağ gibi kayarak sürülebileceğinden gözlerinizde dilediğiniz çizgi efektini taratmanız da mümkün.  Eğer bir çok kadın gibi siyah göz kalemi kullanımı siz de de takıntı haline geldiyse, kesinlikle Farmasi Extralast Göz Kalemi ürününü kullanmalısınız. Bu ürünü; lacivert, metalik yeşil, simli gri, violet ve metalik kahve tonlarıyla değerlendirebilirsiniz. Örneğin mavi gözlü esmer ya da sarışın bayanlara lacivert tonu çok yakışacağı  gibi metalik yeşil tonları da kızıl saçlı ve yeşil gözlü bayanlara çok yakışacak.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir