Farmasi CC Krem

Farmasi CC Krem ; Tek bir üründe hem  besleyici hem nemlendirici hemde yüze renk veren kapatıcı etkileri bulmak muhteşem bir duygu yaşatıyor insana. Günümüzün hızla akan teknolojik bir çağ olduğunu gözler öönüne alacak olursak; özellikle çalışma hayatının içinde olanlarımız hem baz, hem fondöten hem de pudra kullanımına ne yazık ki vakit ayıramıyoruz bile. Bu anlamda Farmasi CC Krem bir kurtarıcı ya da  beyaz atlı şövalye niteliğinde çıkıyor karşımıza.

 

Farmasi CC Krem İçeriğinde Neler Var?

Farmasi CC kremin içeriğinde;  Multi mineral kompleks, macademia özü, B3 vitamini, yulaf özlü, İpek proteini, kolajen, Argan yağı ve C vitamini gibi önemli bileşenler yer alıyor. Bu da cildimiz için aynı anda bakım, onarım, nem ve renk dengesi demek.  Color corrector yani renk düzenleyici krem anlamına gelen CC krem, farklı cilt tonlamalarına sahip kadınlar için 2 renk tonlamasında çıkıyor karşımıza.

1 – Light to medium

2 –  medium to Dark

Seçenekleriyle karşımıza çıkan bu seçenekler arasından uygun olanını seçmeniz yeterli. Şayet sürekli ya da dönemsel olarak  cildinizde kızarıklık ve yorgun görünüm, renk eşitsizlikleri gibi sorunlar yaşıyorsanız CC krem tam da sizin ürününüz . Fondötene göre çok daha hafif bir formüle sahip olan bu ürünle muhteşem bir hafiflik yaşayacağınız kesin. Farmasi CC krem cildinizin renk dengesini eşitlerken, yüzünüzün günlük bakımını da yapıyor. Kimi zaman kendimizi bed ve yorgun hissettiğimizde hiç de makyaj yapasımız gelmiyor öyle değil mi? İşte Farmasi CC Krem böyle zamanlar için muhteşem bir ürün. Sür ve çık tekniğini uygulayarak kullanabileceğiniz bu ürünle yüzünüz anında renklenecek ve makyaja bile ihtiyacınız kalmayacaktır.

Hafif Ve Efektif  Farmasi CC Krem

Yüzünüze özel bir parlaklık verecek olan bu ürünle fondötenin ağırlığından çok daha uzakta kalan bnir yüz tonlamasına sahip olacaksınız. Gözeneklerinizi tıkamadan sivilce ve akne oluşumuna da neden olmayacak olan bu ürün adeta yüzünüzdeki mutluluk iksirinize dönüşecektir. Yüzünüzde ağır bir tabaka oluşturmayan Farmasi CC Krem ile yaz kış matlıktan uzak bir cilt sizi bekliyor. Sarışın bayanları bile 7/24 makyaj yapma mecburiyetinden kurtaran bu ürünü gerek tuvalet masanızdan, gerekse de çantanızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir