Farmasi Firming Vücut Peelingi

Farmasi Firming sıkılaştırıcı, Farmasi’nin vücut bakım serisinde yer alan etkin ürünlerden biridir. Henüz yaz döneminde olmasak da yaza özenle hazırlanacak olan bir vücudun bakımı kesinlikle kış aylarından başlatılmalıdır. Öte yandan kadınların en büyük dertlerinden biridir sarkmış ve selülitli bir vücut görünümü. Vücut deri tabakasının yüzeyinde oluşan, çatlak görünümünü de andıran portakal kabuğumsu görüntüler elbette her birimizin en büyük kabuslarından. İlerleyen yaşlarla birlikte kendini iyiden iyiye gösteren selülit, fazla şekerli gıdalar tükettiğimizde kendini erken yaşlarda yani genç kızlık döneminde dahi gösterebiliyor. Spor yapmayı ihmal ettiğimiz, hareketsiz kaldığımız ya da sedanter bir yaşam döngüsünü seçtiğimiz dönemlerde iyiden iyiye ilerleyen selülit oluşumundan kurtulmak çok da kolay olamıyor ne yazık ki. Bu yüzden selülit oluşumlarını en baştan hatta yakalanmadan önlemek en iyisi.

İşte Farmasi Firming sıkılaştırıcı ise bu konuda en güzel müjdelerle gelen bir ürün. Bu ürün; vücut sıkılaştırıcı, selülit görünümünü azaltan, cildi canlandırıp onaran bir krem türevi.  Ayrıca Farmasi firming vücut sıkılaştırıcı vücutta bulunan ölü derileri atarak cildi toparlayıp sıkılaştırıyor ve nem dengesini sağlıyor.

 

Farmasi Firming Nasıl Kullanılır?

Farmasi Firming vücut peelingini duş sırasında kullanmalısınız. Özellikle bacaklar, kalça,  basen bölgesinde masaj şeklinde uyguladığınızda bölgedeki kan dolaşımı artıyor ve vücut dirileşerek sıkılaşıyor. Böylelikle de yaptığınız peeling uygulamasıyla ölü deriler yok oluyor.

 

Farmasi Firming Uygulama Şekli

Farmasi Firming  i duş sırasında temiz cildinize dairesel hareketler ile masaj şeklinde uygulamanız gerekir. 2-3 dakika süresince sorunlu bölgeye dairesel masaj yaparak peelingi uygulayın. Bu peeling cildi ölü derilerden kurtarırken aynı zamanda cildinize parlak ve canlı bir görünüm tazelik katacaktır. Uygulamanın ardından derideki pürüzsüz görünümü, kadife yumuşaklığını ve sıkılığı siz de fark edeceksiniz.

Sadece bu kadar da değil. Farmasi Firming düzenli kullanıldığında varsa cilt lekeleri de yavaş yavaş yok olacaktır. Farmasi Firming  cildi besleyen ve aynı anda da selülit görünümünün giderilmesinde yardımcı olan ürünlerden. Ayrıca  cildin nem dengesini  de koruyor.  Farmasi Firming vücut peelingi ayrıca içerdiği kafein ile  cilde mükemmel bir parlaklık kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir