Farmasi Detox Maskesi

Hiç kuşkusuz gerek prsikolojik, gerekse de fiziksel olarak hayatın yıpratıcı ve aşındırıcı etkilerine karşı maddi manevi detox uygulamalarına ihtiyacımız olduğu tartışılmaz. Psikolojik yaşam yolculuğunuzda bu gibi çıkmazlara düştüğünüzde kişisel gelişim kitaplarından ya da kuantum kitaplarından faydalanabileceğiniz gibi fiziksel aşınmalar konusunda da Farmasi’nin yeni çıkardığı soyulabilen maskelerinden yararlanabilirsiniz.

Bu ürün tüm Farmasi ürünleri gibi %100 Türk markasıdır ve güvenilir ürünlerdendir. Benzerlerinden farklı olarak piyasada bulunan birçok bakım kozmetik ürününde; paraben, parfüm, SLS, alkol, fitalat, triklosan gibi zararlılar bulunurken, Farmasi Detox Maskesi çeşitliliğinde bu tarz zehirli ve sağlığa zararlı ürünler yer almamaktadır.  İçinde bu denli zehirli  ve sağlığa zararlı kimyasalları barındıran bu tarz ürünlere astronomik fiyatlar ödeyerek zarar görmek yerine neden cildinize sağlık ve ışıltı katacak olan Farmasi detox ürünlerinden yararlanmayasınız ki?… Üstelik de bu karlı alışverişi yerinizden bile kalkmadan güvenli bir şekilde ev ortamınızda yapmak varken…  Farmasi’nin yeni çıkardığı soyulabilen maskeleri Detoks maskesi içeriyor. 3 çeşit olan bu ürünün türevlerini birlikte inceleyelim.

Marine kompleksli Detoks maskesi

Cildinizi hem temizleyen, hem de yenileyen bir maske, özelikle de koşuşturma içerisinde olduğunuz  yoğun tempodaki zamanlarınız için özel bir kurtarıcıya ve ferahlatıcıya dönüşecek.  Sizinle birlikte stresle mücadele eden cildinize yardım eli uzatmak istiyorsanız, hava kirliliği ve sivilce oluşumuyla savaşan bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Güçlü marine ekstresine sahip bu ürünü kullandığınızda siyah noktaların azaldığını görebileceksiniz. Tabiatta yer alan termal sudan iki kat daha fazla mineral içeren Marine Kompleks ile; gözenekleri sıkılaşır, içinde bulunan deniz dibi mineralleri sayesinde cilt dirileşir, içeriğindeki oligomer ve biopterin sayesinde cildiniz parlar ve canlanır, kir ve yağlardan arındırarak taze bir görünüm sunar. Ayrıca cildiniz nefes alarak tazelenir. Farmasi Detox Maskesi tüm cilt tipleri için uygundur.

Farmasi Gold/ Altın Maske

Acai bitki özleriyle zenginleştirilmiş bu ürün cilde extra bir yumuşaklıkla birlikte ipeksi ve kadifemsi bir doku canlılığı kazandırır. İçinde bulunan altın özleriyle de extra parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Farmasi Combu Firming Maske

Bu ürünün içinde bulunan combu özeleri cildim sıkılaştırarak anti aging etkileri kazandırır. Cildin doğal yenilenme sürecini güçlendiren bu ürünle daha genç ve sıkı bir cilde kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Bu ürüne  ve tüm diğer Farmasi ürünlerine %30 ila 40 indirimli sahip olmak için yapmanız gereken hemen yandaki Farmasi üyelik formu nu doldurmak…

Farmasi Detox Maske Kullanımı Önerisi

Farmasi detox maske çeşitlerini; göz dudak çevresi ve saç çizgisi hariç yüz boyun bölgesinde kalın bir tabaka halinde uygulayarak 25-30 dakika bekleyin ve kurduktan sonra soyarak çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir