Bianca Parfüm, Deo Rolon, Krem Serisi

 

Bianca Parfüm, Deo Rolon, Krem Serisi ile çiçekler arasında gün boyu dans edin… Şöyle çiçeksi aromalarla donanmış, sabah yataktan kalkarak onu sıktığınızda içinizi ferahlatacak ve gün boyu kokusunu üzerinde hissedebileceğiniz her dakika size fresh hissettirecek aynı zamanda da 4 mevsim kullanabileceğiniz bir parfümün hayalini kuruyor musunuz hiç? Eğer kuran kadınlardansanız çok şanslısınız doğrusu zira Farmasi ailesi bu hayalini kurduğunuz parfümü çoktan yarattı. Bianca kadın parfümü…

Joker Koku Bianca Parfüm

Hayalini kurduğunuz gibi tamamen çiçeksi notalardan oluşan bu kalıcı ve farklı parfüm aynı zamanda da iddialı her yaşa her mevsime hitap edecek şekilde tasarlandı. Tüm çiçeksi aromaları ve taze notaları içinde barındıran bu baharımsı parfümle gece – gündüz harika aromalı esansiyelleri girdiğiniz tüm mekanlara aura olarak dağıtabilirsiniz. Üstelik de her yaştan bayanın rahatlıkla kullanabileceği bu joker koku, hafifliğiyle vaz geçilmeziniz olacak. Tüm gün kalıcı olmasından yana da bir şüpheniz olmasın.

Bianca Kadın Parfümün İçinde Neler Var?

Yasemin, zambak ve beyaz şekerin, baharat kokularının harmanlandığı bu parfümde dip notalardaysa  sedir ağacı ve amber gibi eşsiz aromalar yer alıyor. Saflığı ve temizliği aynı zamanda da masumiyeti sizin için yanında getiren bu ürün size gün boyu çiçek kokularıyla enerji katacaktır. Bu ürünü şimdi aldığınızda 3’lü set halinde çok daha indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Çünkü Farmasi Ocak kataloğu na özel büyük bir indirime sahip durumda.

Farmasi Bianca kadın parfümünün etkisini çoğaltmak ve x2 yapmak istiyorsanız, losyonu ile birlikte kullanarak etkisini artırabilirsiniz. Sadece bu kadar da de*il gün boyu ter kokusunun negatif etkilerinden korunmak ve arınmak istiyorsanız duştan sonra ve her gün Bianca rolon kullanmanızı öneririz. Ayrıca E vitaminli Bianca bakım kremiyle de sert geçen kışın teninizi aşındırıcı ve yaşlandırıcılı etkilerinden kurtulabilirsiniz. Aynı parfümü kadar güzel kokan rol on ve kremiyle gün boyu size harika bir eşlikçi olacaklardır. Bu ürüne ve tüm diğer Farmasi ürünlerine hemen yan tarafta bulunan Farmasi üye formu nu doldurarak %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Söylediğimiz gibi Bianca Parfüm, Deo Rolon, Krem Serisi ile gün boyu çiçekler arasında dans ediyormuş gibi hissedeksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir