Farmasi BB Pudra

Yüzümüz, karakterimizin ve ifademizin en önemli göstergesi. Bu anlamda bakımlı bir kadınsanız ya da çalışan bir kadınsanız özellikle iş yerinde presentable bir kimlik olarak rol almanızın en efektif yolu kesinlikle canlı ve solgun olmayan renk tonlarında bir cilt görünümünden geçer. Fakat ne yazık ki kış aylarında ve güneşsiz ortamlarda bunu başarabilmemizse kolay olmuyor. Zira D vitamini alamayan ve güneşten yararlayamayan cildimiz, özellikle de yoğun sert geçen soğuk kış aylarında solgun cilt görünümüyle kendini yüzümüzde gösteriyor. Ama şimdilerde yumuşacık ve hafif yapısı ile cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatan Farmasi BB Pudra var.

Yaz Kış Yoğun Cilt Koruması

Sahip olduğu 15 Güneş koruma faktörü ile cildinizi 4 mevsim zararlı UV ışınlarından koruyacak bu ürün, yaz ve kışın etkili ve zorlu hava şartlarından yüzünüzü korurken, efektif ve yumuşak yapısıyla da cildinize natürel bir görünüm kazandıracaktır. Kadifemsi bir bitişe sahip bu ürünle mat bitişli cilt kusurlarınız bile kusursuz şekilde kapanır. Sadece bu kadar da değil Farmasi BB Pudra makyajınızı gün boyu sabitleyecek olan bir ürünken cilt tonunu da dengeler. Cildinizin gün boyu pürüzsüz bir forma sahip olmasını istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

Farmasi BB Pudra Kaç Renk Tonuna Sahip

Farmasi BB pudra 2 farklı cilt tipi için 2 ayrı renk tonuna sahip.

1 – 01 Açık (1202343); beyaz tenli, kumral ve sarışın bir bayansanız bu ton size uygun olacaktır.

2 – 02 Orta (1302345); şayet esmer, koyu tenli bir bayansanız da bu ton sizin için uygundur.

Ayrıca Farmasi BB pudra tavsiyelere göre Farmasi BB krem ile birlikte kullanılmalı zira bu ikili birbirinin tamamlayıcı ürünüdür. Tamamen kusursuz ve pürüzsüz bir cilt arayışındaysanız bu iki ürünü art arda kullanmalısınız. Önce krem ardından pudra kullanımı sayesinde yüzünüzdeki gözenek görünümü azalır,  matlık yok olur, renk dengesizliği sona erer. Hafif kapatıcı etkisiyle cilt kusurlarını gizler. T bölgenizi yağlardan arındır. Bu ve diğer tüm Farmasi ürünlerine %30 ila 40 indirimli sahip olmak için Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir