Farmasi Vücut Spreyi

Vücut spreyleri; saatler geçtikçe vücudunuzda ağırlaşan ve baş ağrısı yapan hassas kişiler için bire bir ürünlerdendir. Zira bu kişiler bir türlü parfüm ve au de toulette gibi kokuların varlığına alışamaz. Oysaki Angel of Beauty Farmasi vücut spreyi parfümler adına bu konuda hayatınızda harika bir kapı aralayacak. Parfümlerle kıyaslandığında vücut spreyleri her zaman daha temiz ve ferah bir koku sunar sizlere. Ağırlık hissi yaratmayacak olan bu kokularla gün boyu kendinizi tüy gibi hafif ve fresh hissedebilirsiniz. Bu nedenle yaz, kış ve bahar aylarında Angel of Beauty serisinde yer alan Farmasi vücut spreylerini kullanmanızı öneririz.

Farmasi Angel of İnnocence Vücut Spreyi

Özellikle de romantik kadınlara özel olarak tasarlanan Farmasi Angel of İnnocence Vücut Spreyi size dört mevsim kendinizi bir kelebek kadar hür ve özel hissettirecektir.İçinde Begamut  ve Arap yasemini bulunan bu ürünle egzotik ormanlarda ilginç bir yürüyüşe çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Elbette sümbül çiçeklerinin ve zambak çiçeklerinin sonlandırdığı noktasında da kendinizi kır çiçeklerinin arasında hissedebilirsiniz.

Sabunumsu bitişiyle size daha ziyade hissettirecek olan kokuları seviyorsanız Farmasi Angel of innocence vücut spreyinin tam sizin için yaratıldığını belirtelim. İçinde bulunan bergamot meyveleri sizlere kış aylarının dinamikliğini ve freshliğini her daim hissettirirken taze bir ruhla buluşmanızı da sağlayacaktır. Dilerseniz bu ürünle ve diğer ürünlerle ilgili en avantajlı alış verişinizi hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu ve diğer Farmasi ürünlerine katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli erişmek için hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli olacaktır.

İndirimli  Farmasi Kadın  – Erkek Vücut Spreyi

İndirimli fiyatıyla bu ürüne hemen şimdi 29tl yerine 19.99tl’ye erişebilirsiniz.

1 – Angel of miracle

2 – Angel of beauty

3 – Angel of ınnocence

Kadın vücut sprey çeşitleri Farmasi kataloğu Ocak ayı sayfalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz partneriniz içinde ona gün boyu hoş koku kazandıracak olan;

1 – Angel of justice

2 – Angel of derkness

Vücut parfümlerinden sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir