Farmasi Doğal İçerikli Aromatik Sabunlar

 

Sabunlar, artık gerek kokuları gerekse de temizlik hissiyatı açısından hayatımızın vaz geçilmezleri. Elbette bu arayışı sürdürürken sadece sabunun çok güzel aromalarla desteklendirilerek güzel kokmasına ve köpürmesine dikkat etmiyoruz. İçeriğinin doğal olmasına ve alkol, paraben ya da SLS gibi kimyasallar içermemesini de arzuluyoruz. Çünkü artık insanlar olarak bilinçli bir toplum haline gelmeye başladık ve neyin cildimiz için iyi ve neyin katkılarıyla kötü olduğunu ayrıştırabiliyoruz. Ama bu yönden sizi yormayacak ve doğallığıyla sizi üzmeyecek olan bir ürün var. O da Farmasi Doğal İçerikli Aromatik Sabunlar … Eğer cildiniz hassassa ve kuruyarak pul pul dökülmesini istemiyorsanız, siz de bu ürünü kullanabilirsiniz. İşte size doğal yapısı ve hoş kokulu aromalarıyla birbirinden güzel doğal içerikli alternatif oluşturacak olan Farmasi doğal özlü sabun çeşitleri.

Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun

Antibakteriyel çay ağacı özleriyle harmanlanmış olan bu ürün, yağlı ciltler için birebirdir ve aktif sivilcelerin oluşumunu kurutarak engeller.

Farmasi İnci Tozu Sabun

Hücre yenileyici ve cilt sıkılaştırıcı inci tozu bu üründe sahneye çıkıyor. Cilde extra nem takviyesi yapacak bu ürün aynı zamanda ciltte oluşan ince kırışıklıkları da kapatacaktır. Kuru ciltlere önerilir.

Farmasi Aynısefa Sabunu

Cilt lekelerinin rengini açabilme özelliklerine sahip olan Aynısefa yağı, bu sabunda bulunan mucizevi gücüyle kırışıklıkların görünümünü de azaltıyor.  Aynı zamanda yağın cilt bakım için özel olarak üretilmiş serumu da var.

Farmasi Hamam Bıttım Sabunu

Kepek problemi , kuruluk, kabuklanma problemi yaşıyorsanız durmayın ve hemen bir bıttım sabunu sipariş edin. Bıttım sabunu ince saç tellerini güçlendirirken kuru saç derisini nemlendiriyor. Böylelikle de kuru ve kaşınan saç derisi tedavi oluyor.

Farmasi Mukallat Sabunu

Gül özleri ile zenginleştirilmiş bu sabunda birçok bitkinin yağ özleri şifacı olarak yer alıyor. Aynı zamanda da harika bir kokusu var. Eşsiz kokulu bu banyo sabunu saçları nemlendirerek beslemek içinde bire bir ürünlerden…

Farmasi Pirinç Sabunu

Son zamanlarda dünyada porselen ciltleri ve güzellikleriyle nam salan Uzak Doğulu kadınların cilt beyazlığının sırrını öğrenmek istemez miydiniz?  Bu kadınların sır gibi sakladıkları gizli güzellik iksirleri pirinç… Çünkü Pirinç cilt rengini açarak porselen görünümü kazandırırken aynı zamanda da cilt lekelerini sonlandırıyor.  Eğer siz de Koreli kadınlar gibi aydınlık parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Farmasi Doğal İçerikli Aromatik Sabunlar serisinden Farmasi Pirinç Sabununu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir