Farmasi BB Göz Kremi

Etrafa yorgun gözlerle bakmaktan yorulduysanız Farmasi BB Göz Kremi size ilaç gibi gelecektir. Eğr siz de çalışan bir kadınsanız, hem iş yerinde, hem de evde gösterdiğiniz performans için tam bir günün sizlere yetmediğinden şikayetleniyor olabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde uyanarak gün boyu hem ofiste, devamındaysa evde çalışmak elbette ki bayanların omuzlarına binen büyük sorumluluklardan… Eh bu durumun yüz ifademize ve özellikle de yorgun bakışlarınıza yansımaması mümkün değil. Farmasi BB kremin bütünleyicisi olan Farmasi BB göz çevresi kremi yüz de birleştiğinde tüm yordun yüz ifadesi ve yorgun bakışlar ortadan kalkıveriyor.

 

5 Etkili Farmasi Göz Kremi

5 etkili özel formüle sahip olan Farmasi BB Göz Kremi göz etrafında oluşmuş olan koyuca renkli halkaları yok ederken göz kenarlarındaki ince kaz ayaklarını da nem ile besleyerek yok ediyor.  Göz torbalanmalarını azaltırken, göz şişliklerini de gideriyor. Ayrıca gözlere aydınlık görünüm kazandırıyor. Diyelim ki erkenden kalkarak ofise ya da okula gitmek zorundasınız. Artık bu durumu hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü göz çevrenize konduracağınız birkaç parça Farmasi BB Göz Kremi her şeyi halledecektir.

Uv Korumalı Göz Kremi BB

Kendine özgü hafif çapta kapatıcı özelliklere sahip olan göz çevresi kremi niteliğindeki Farmasi BB Göz Kremi şişkinliklere, morluklara, yorgun bakan gözlere çare oluyor. Ayrıca her renk cilt tipine özel olarak tasarlanmış açıktan ortaya ve ortadan koyuya doğru sıralanan renk çeşitliliği mevcut. Örneğin pembemsi somon rengi olanıyla göz morlukları son buluyor. Sonrasında önerilen açıktan ortaya doğru olan sarı bazlı kapatıcı ise aydınlık ve tap taze bakışlara kavuşmanızı sağlıyor.

Farmasi BB Göz Kremi sayesinde nem dengesi sağlanmış gözlere kolayca kavuşabilirsiniz. Yanı sıra İçerdiği güneş koruma faktörü 15 sayesinde hassas göz çevresi zararlı güneş ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturuyor.  Özel aplikatörüyle göz halkaları son bulurken göz torbalanmaları da tarihe kavuşuyor.  Her yaştan kadına kullanılabilecek olan bu kremi günlük kullanımlarınız için şiddetle öneririz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir