Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü

Üzerinde mis kokulu köpüklerin uçuştuğu bir banyo keyfi yaşamak kim istemez? …  Kalın bir köpük tabakasının yayıldığı harika bir küvet ya da jakuzi keyfinin elbette ki en güzel tamamlayıcısı duş jellerinden başkası değildir. Tüm günün kirinden, isinden vücudumuzda birikmiş negatif enerjinin getirdiği yorgunluktan ve stresli anlardan arınmak için evde alınacak harika bir banyo gibisi yoktur kısacası.  İşte bu harika duş keyfinin en güzel tasarımlarından biriyse kesinlikle Farmasi Buble Bath olmalıdır.

Duş esnasında gerçek bir temizlik hissi ve arınma duygusu yaşamak istiyorsanız,  size aradığınız tazeliği Farmasi Buble Bath kazandıracaktır. Duş için 3’ü 1 arada keyfini size sunacak olan bu ürün,  şampuan, dilerseniz duş jeli, dilerseniz küvetlerinizde banyo köpüğü olarak size farklı alternatifler sağlayacak olan bir üründür. Konsantre formülüyle 500 ml ambalajında satın alabileceğiniz bu ürün oldukça ekonomik ve bereketli miktarlardadır.

 

Argan Yağı Ve Vahşi Gül Aromalı Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü

Argan yağı içeren Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü formülize vahşi Gül aroması ile de renklendirilmiştir. Gün boyu mis kokularla gezmek ve tazelenmek bu ürünle çok kolay…. Yine yatmadan önce alınacak bir duşla da bu güzellikleri üzerinizde taşıyarak uykuya geçmek farklı bir keyif…  Ürünün özellikleri sadece bu kadar da değil. Örneğin vücut kurumasını engelleyen bu ürün,  vücudunuzu besler ve saçlarınızı da parlatır.

Kendinizi Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü ile Gül bahçesine düşmüş gibi hissetmemeniz ise imkansız gibi. Özellikle de Gül kokusunu seviyorsanız, bu ürüne bayılacağınızın garantisini verebiliriz.  Yanı sıra Argan yağı ile formüle edilmiş olan bu ürünü cilt kuruluğu sıkıntısı yaşayanlara da ayrıca öneririz.

 

Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü Özellikleri Nelerdir?

Farmasi Buble Bath Duş Köpüğü; cildi germez, kurutmaz,  kaşıntı yapmaz, soft etkiler bırakır. Bu ve tüm diğer Farmasi ürünlerine Farmasi üyesi olarak Farmasi katalog fiyatı üzerinde %30 ila 40 indirimli sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece yanda bulunan üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır. bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir