Farmasi Velvet Likit Ruj Serisi

Bir kadının yüz güzelliğini en yüksek noktalara taşıyan makyaj unsuru kuşkusuz ki kullandığı rujdur. Rujlar ise çeşitli türeleriyle karşımıza çıkmakta. Mat rujlar, likit rujlar biz kadınların önünde geniş bir ürün skalasıyla tercihleri oluştura dursun her bayan kendine hitap eden rujları seçmekte. Rujları incelediğimizde ıslak görünümlü likit ruj çeşitliliği özellikle yaz ve bahar aylarında ön plana çıkarken mat rujlarsa kış ve sonbahar makyaj uygulamalarında başı çeken ürünler arasında yer alıyor. Mat rujlar koyu duruşuyla gece makyajında da etkili ve vurgulu duruşuyla kadınların dudaklarını daha ön plana çıkarıyor. Yanı sıra mat rujlar iyidir hoştur da kötü bir huyları var. O da dudaklarda durdukça kuruyarak çatlamış ve kurumuş dudak görünümü oluşturması. Ama size güzel bir haberimiz var. Zira şimdilerde Farmasi’nin piyasaya sürdüğü Velvet likit mat ruj serisi bu oluşuma asla izin vermiyor. Aksine hem dudaklarınıza sürdüğünüzde mat, dolgun, doygun ve koyu bir ruj ifadesi yaratırken, dudaklarda kalın bir ifade de sergilemiyor.

Zengin Renklerde Farmasi Velvet Mat Likit Ruj Serisi

Kısacası akışkan ikit rujlardan sıkılan ya da ağır ve kalın duruşlu mat rujlardan sıkılan bayanların kurtarıcısı olan Farmasi Velvet mat likit ruj serisi tüy gibi hafif bir matlık sunuyor. Gülkurusu, pembe, bordo, koyu kahve tonları gibi zengin renk kartelasıyla sizleri karşılayacak olan bu ürünler,  her renk tonuna sahip ciltler için harika renk karmasını oluşturuyor.  Dudaklarınızı yaz – kış kurutmayacak olan bu ruj, dudaklarınızda gün boyu kalıcılık vaat ediyor. İncecik yapısıyla dudaklarınızı yapış yapış yapmayacak ve teninizde tüy gibi yer alacak bu ürünü 4 mevsim özgürce kullanabilirsiniz.  Üstelik bu ürünle dudaklarınız her kullanımda nemlendiricili etkisiyle nemlenerek bakım ve onarım göreceğinden yumuşacık dudaklara sahip olmasını da sağlayacaktır.

Hafif Ve Besleyicili Farmasi Velvet Mat Likit Ruj Serisi

Hafif yapısı, kolay sürümü, mineralleri, zengin pigmentleri ile dudağınızı kurutmayacak olan Farmasi Velvet mat likit ruj serisi nde hem mat rujun, hem de likit rujların keyfini yaşayacaksınız. Üstelik tek kat sürdüğünüzde bile yoğun kapatıcı etkisi sayesinde çabuk bitmeyecek ve sizin için oldukça ekonomik bir ruj serisi olacaktır. Ürünü dudak çizgisinin dışına taşırmadan içinde yer alan aplikatörü sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. Farmasi üyelik formu nu doldurduğunuzda ise tüm Farmasi ürünlerine %30 – 40 daha indirimli sahip olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir