Farmasi İntens Color Ruj

Kozmetik alanında aradığınız şey yaz – kış kadife gibi dudaklara kavuşmaksa tercih etmeniz gereken ürün mutlaka Farmasi intense Color ruj olmalıdır. Neden mi hemen açıklayalım. Çünkü bu üründe hem özenle seçilmiş trend tonlar, hem de mükemmel dudak bakımı bir arada da ondan. Hem gündüz seçilebilecek, hem de gece kullanılabilecek olan çarpıcı renkleri bir arada istiyorsanız fazla yorulmanıza gerek yok.  Makyaj çantanızdan asla çıkarmak istemeyeceğiniz bu renklerle aradığınız ruj yoğunluğunu ve kolay sürülebilen ipeksi yapıyı bu ruj serisinde bir arada bulabilirsiniz.

Eğer siz de dudak odaklı makyaj türevlerini seviyorsanız bu ürün sizin için mükemmel…  Dilerseniz stick ucuyla dilerseniz de fırçayla sürebileceğiniz bu ürün dudaklarınızda harikalar yaratacak. Ayrıca öneri olarak sürüm sonrasında dudak etrafını bir fondöten yardımıyla temizleyebilir ve yumuşak uçlu Farmasi lipliner kalemlerle de dudaklarınıza harika bir kontür çizebilirsiniz. Son senelerin gözde renklerinden olan doğal makyajın incisi çıplak dudak rengindeki rujları ya da iddialı renklerden olan dan bordo – kırmızı tonlarını bu seride kolaylıkla bulabilirsiniz. Mürdüm ya da etkili mor tonları ayrıca trend küllü tondaki gri gibi ilgin tonlamalar yine bu ruj serisinde mevcut.

Hem Kaliteli Ruj Hem de Üstün Dudak Bakımı Bir Arada!

Farmasi İntense Color ruj serisi sizlere diğer rujlardan çok daha farklı bir avantaj sunuyor. Bir taşla iki kuşu bir arada vurabileceğiniz bu ruj sayesinde hem dudaklarınıza bakım yapabilir hem de en güzel rujlara sahip olabilirsiniz. Çünkü bu rujun içeriği mineralli ve vitaminli avokado yağlarıyla desteklenmiş.  Avokado yağı; dudaklarınız besler ve kuruluklarla, dudak çatlamalarıyla savaşır. Kadınların istemedikleri dudak çizgilerine dolan kötü ruj görünümleri yaratmaz. Tek sürüş hareketiyle mükemmelliği yakalayabileceğiniz bu ürünle akma ya da bulaşma gibi sorunlar da yaşamazsınız.

Vitaminli Farmasi İntense Color Ruj

Dudaklarınızı her daim nemli bırakacak bu ürünle dudaklarınızda saten bitişli efektif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca özel tasarlanan ucu sayesinde de kıvrımlı dudaklarınıza mükemmel bir hacim de kazandırabilirsiniz. Tüm Farmasi ürünlerine %30 – 40 indirimli sahip olmak için hemen yandaki Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Farmasi Üyelik Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir