Farmasi Çay Ağacı Serisi

Farmasi çay ağacı yağı serisi tabiatın mucizesi olan doğal çay ağacı yağından elde diliyor. En güzel yanı da kuru, karma ve yağlı ciltlere uygun bir bakım ürünü olması. Düzenli olarak kullanıldığında ise yağlanmadan, kuruluğa, cilt pullanmasından lekelenmesine, anti ageing etkilere kadar bir çok cilt sorununa iyi geliyor ve tedavi ediyor. Bu ürünlerden Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Mendili çay ağacı yağı özü içeriyor ve son derece sağlıklı bir makyaj temizleyici ürün.

 

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi ise cildin sebum dengesini düzenleyerek aşırı yağlanma sorunu yaşayan cilt tiplerine yatıştırıcı etkisiyle yardımcı oluyor. Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli ciltte bulunan yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını temizleyerek kökünden kaldırıp atıyor. Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Toniği cildi derinlemesine temizlerken gözenekleri mükemmel şekilde arındırıyor ve siyah nokta oluşumunu engelliyor. Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağlı Yüz Kremi cildinizi nemlendirmek için mükemmel bir ürün. Ayrıca her cilt tipine de uygun.

Etkin Farmasi Çay Ağacı

Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı BB Krem karma ve yağlı ciltlerin bilinen sorunu olan yağlanma ve parlama sorununu maksimum kapatıcılığıyla yok eden hem besleyici krem, hem de fondöten edasında kullanabileceğiniz bir üründür. Cilt tonunuza göre 2 ayrı renginden yararlanabilirsiniz. Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serum %100 doğal çay ağacı yağı içeren formülü sayesinde; sivilcelerin, aknelerin, kırmızı bölgelerin üzerine uygulandığında bölgeyi temizleyici ve sakinleştirici etkisi vardır. Bölgesel olarak kullanıma uygundur. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Düzenli kullanımda sivilcelerin daha çabuk kurumasına ve leke bırakmadan iyileşmesine yardımcı olur.

Ciltte Ve Saçlarda Etkin Temizlik

Farmasi Çay Ağacı Yağı Kremi yüzde ve vücudunuzda kullanabileceğiniz bu ürün  %100 doğal çay ağacı içeriyor ve parabensiz… Farmasi Çay Ağacı Yağı Balmı serideki en etkin ürünlerden ve  lekelerin görünümünü açarken sivilceleri de söndürüyor. Farmasi Çay Ağacı Yağı Şampuanı hem yağlı, hem de normal saçlar için özel formüle edilmiş olan ve saç derisini mükemmel temizleyerek saç sağlığını arttıran bir üründür. Farmasi Çay Ağacı Yağı Duş Jeli sivilceler, lekeler ve pütürleri yok ederken, cilt tonunu eşitleyerek renk eşitsizliğini düzenleyen bir üründür. Farmasi Çay Ağacı Yağı Sabunu vücut, yüz ve saçlarınızda kullanabileceğiniz bu ürün  saç derisine ve yağlı ciltlere mükemmel bakım yapan harika esansiyelli bir üründür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir