Farmasi Express Göz Kalemi Çığır Açıyor

Göz kalemleri her kadının da bildiği gibi makyajın olmazsa olmazlarındandır. Ama bir de şu akmaları olmasa…  Fakat artık endişelenmenize gerek yok çünkü göz kalemlerine Farmasi eli değdi ve şimdi yeni formülleriyle Farmasi waterproof express göz kalemleri sizlerle. Bu kalemler hem suya dayanıklı yani ne olursa olsun yıkamadıkça çıkmıyor, hem de tek sürüşte yağ gibi kayarak yoğun renkleriyle gözleri cıvıl cıvıl yapıyor. Aradığınız tüm renkleri bulabileceğiniz Farmasi göz kalemi ile canlı ve derin mavilerle ya da doğanın en güzel çimen yeşilleriyle hatta hatta pembe ya da oranjın tatlı flöresan tonlarıyla buluşmanız mümkün.

 

Terden, Nemden, Yağmurdan Akan Göz Kalemlerine Son!

Cadde ve sokaklarda ya da çalışan bir kadın olarak ofiste günleriniz büyük bir koşuşturmaca içinde geçiyor olabilir. Ama gününüz ne kadar yoğun olursa olsun Farmasi Express Göz Kalemi suya dayanıklı gücüyle makyajınızı ve bakışlarınızı daima taze gösterecektir.  Yağmura yakalansanız da, günlük koşuşturmacanız içinde kan ter içinde kalsanız da Farmasi express akmayan, bulaşmayan suya dayanıklı formülü ile gününüzü kurtaran en güzel makyaj malzemeniz olacak.

 

Kalıcı Ve Sonsuz Renk Çemberi Farmasi Express Göz Kalemi Serisinde

Likit eyelinerleri gözlerinize nasıl rahatça sürüyorsanız, Farmasi Express Göz Kalemi nde de tıpkı bu ürünlerdeki rahatlığı bulabileceksiniz.  Sadece elinize kaleminizi alın ve tek sürüşte keskin ve net bir çizgi çekin yeter. Sabah yatakta kalktığınız gibi aynanın önünde ya da makyaj çantanızda n ulaşarak sürebileceğiniz bu ürü sayesinde makyaj tazeleme ya da yorgun bakan gözler gibi bir derdiniz olmayacaktır bundan böyle.14 saate kadar kalıcı olarak üretilmiş bu kalemlerin her rengini almak isteyeceksiniz.

Çimen yeşilleri, haki, petrol renk tonları, çağla tonları, mavinin akla gelen her tonu, örneğin deniz mavisi, turkuaz, indigo mavi, kobalt mavi, gözlerinizi profesyonelce aydınlatarak daha büyük gösterebileceğiniz mavi tonları hep Farmasi Express Göz Kalemi serisi içinde yer alıyor. Bu kaliteli ve kalıcı göz kalemlerine dahası tüm diğer Farmasi ürünlerine %30 ila 40 daha indirimli sahip olmak için Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir