Farmasi Natürel Terapi Duş Jeli Serisi

Farmasi Naturalle serisi biz bakımlı kadın ve erkeklere banyo bakımında duş keyfinde, el yıkamada, el hijyeni gibi bir çok alanda birbirinden güzel ürünler sunuyor. Yosun ve Aloe vera özleriyle beslenmiş bu ürünler üstün bir hijyenin yanı sıra saçları ve teni besleyen özelliklerde formüle edilmiş. Bu serinin içinde; el yıkama jeli, vücut – duş jeli, şampuan ve el -yüz kremi yer alıyor.  Yosunun besleyici gücünü zaten Farmasi ürünlerinde hissediyorduk. Ama bu üründe hem yosun özütleri, hem de Aloe vera vitaminleri bir arada!

Aloe Vera’nın Faydaları Nelerdir?

Aloe Vera’nın faydaları saymakla bitmiyor. 21 farklı vitamin ve mineral türü içeren Aloe Vera bitkisi cildi nemlendirerek hücre yenilimi sağlıyor ve anti ageing etkileriyle de cildi gençleştiriyor. Ayrıca da deniz yosununun yüksek nemlendirici gücünü bilmeyen yok. Hatta tarihte eski medeniyetlerde bile Truvalı Helen’in ya da Mısır kraliçesi Cleopatra’nın yosun banyosundan faydalandığı bilinen gerçeklerden. Eğer siz de bu tarihe güzellikleriyle nam salmış olan 2 güzel kadının sahip olduğu gibi bir cilt güzelliğine sahip olmak istiyorsanız innovatif formülüyle Farmasi Natürel Terapi Duş Jeli Serisi nin ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Doğal Farmasi Natürel Terapi Duş Jeli Serisi

Yosun ve Aloe vera özlerinin üstün güçlerinin birleştiği bu üründe; cildiniz zorlu hava şartlarında bila yaz – kış kurumuyor, ciltte hassasiyet yaşanmıyor ayrıca harika aromalarla detaylandırılmış Farmasi Natürel Terapi Duş Jeli Serisi nin mis gibi kokusu gün boyu tende kalıyor. Sadece bu kadar da değil. Tüm bunlara ek olarak cildin üst tabakasındaki ölü deri kendiliğinden atılıyor. Ek olarak cilt pH dengesini düzenliyor ve aşırı cilt yağlanmasını önlüyor.

Aloe vera; cilt yaralarının çabuk onarılmasını sağlayan, hücreleri yenileyen onarıcı bir etkiye sahiptir. Düzenli kullanıldığında cildi yumuşatır. Ayrıca ürünün Aloe vera ve yosun arındırıcılı şampuanıysa; paraben, silikon parfüm, SLS gibi zararlı kimyasallar içermediğinden saç dökülmelerini dipten uca önlerken, saçlara da mükemmel bir bakım uygular. Ayrıca protein mineral ve kompleks yağlar içerdiğinden extra zarar görmüş saçlara üstün bir bakım sağlar. Bu ürünü duş sırasında art arda 2 kez kullanarak ve saçlarınıza mesaj yaparak kullanabilirsiniz.

Aloe vera destekli nemlendirici yüz kremi; kuru, yağlı, karma yüz tiplerinin her birinin kullanabileceği bir kremdir. Aloe Vera özütleriyle formüle edilmiş olan bu ürün cilde gereken nemi saplarken cildi yumuşatır ve cilt gençleştirici özelliklere sahiptir. Ayrıca bu kremi ellerinizde kullandığınızda çatlaklar ve el kuruluğu son bulacak ve mükemmel bir el bakımı uygulaması yapmış olacaksınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir