Farmasi Çörekotu Yağı Black Cumin

Saçlarınız günden güne inceliyor, cılızlaşıyor ve dahası saç kaybı yaşıyorsanız saç dökülmelerine ve cansız saçlara özel olarak formülize edilen Farmasi Çörekotu Yağı Black Cumin size şifa kaynağı olacaktır. Doğal saç bakım ürünleriyle yep yeni bir devir başlatan Farmasi bu ürünüyle de çığır açıyor.

Saç tedavisi konusunda tüm umutlarınızı yitirdiyseniz size yepyeni bir umut ışığı sunacak olan bu ürünle çok daha sağlıklı saçlara çok daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna vitalizing serisinde yer alan çörek otu yağlı ürünler;  çabucak kırılan, kuru, yıpranmış, sert ve cansız saçları sağlığına kavuşturmak için bire bir önerilerdendir.

Korkarak Saç Taramaya Son!

Eğer saçlarınızı taramaktan korkar ve çekinir hale geldiyseniz, saç tarağınızda ya da fırçasında kalan onlarca saç teli sizi çok üzüyorsa, Farmasi Çörekotu Yağı Black Cumin bu derdinize çare olacaktır. Günümüzde stresli yaşam, yorgunluk, yetersiz beslenme ve vitaminsizlik saç dökülmelerine neden olan sebepleri oluşturuyor.  Ama Peygamber Efendimizin bile ümmetine önerdiği mucizevi çörek otu bu derde de derman sunuyor. Şayet saç kırıkları, mat ve cansız saçlar her aynaya baktığınızda canınızı sıkıyor ve sizi bakımsız gösteriyorsa daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen bu üründen sipariş edin deriz.

Farmasi Çörekotu Yağı Black Cumin Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü banyo yapmadan ve duş almadan hemen kullanmalısınız. Kullanımı ise oldukça kolay ve pratiktir. Duşun hemen öncesinde saç uçlarından saç köklerine doğru sürmeniz ve hafifçe masaj yapmanız yeterli olacaktır. Ürünü saçlarınıza iyice yedirmeyi de ihmal etmemelisiniz. Uygulanacak masaj süresininse bir – iki dakika sürdürülmesi yeterlidir. Ardından 30 dakika bekleyip klasik olarak saçlarınızı her zamanki gibi şampuanlayarak durulayabilirsiniz. Bu kürü haftada 2 kez düzenli olarak yapmanız gerekir. Birkaç uygulamadan sonra saçlarınızın matlıktan kurtularak parlamaya başladığını ve kökten uca daha canlı ve sağlıklı olduğunu görebileceksiniz. Ayrıca bu durumu saç diplerindeki pul pul dökülmelerin azalmasıyla da fark edebilirsiniz. Bu şekilde koparak saç dökülmelerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu ürüne ve diğer tüm Farmasi ürünlerine %30 – 40 indirimli sahip olmak için sayfamızda bulunan Farmasi üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir