Farmasi Motto Kadın Parfümü Ve Vücut Losyonu

Farmasi Mart kataloğu sizi yaklaşmakta olan bahar ayları için birbirinden güzel kokularla karşılamaya hazırlanıyor. Ürün kategorisine gün geçtikçe yenilerini ekleyen Farmasi özellikle de 8 Mart kadınlar gününe özel kampanyalarıyla kadınlara birbirinden güzel ürünler armağan ediyor adeta.  Örneğin Farmasi Motto Kadın Parfümü Ve Vücut Losyonu da bunlardan biri.

Çok sevilen ve kadınlar arasında talep gözen Farmasi parfüm çeşitleri yeni sezonda bir de yanlarında  body lotion yani vücut losyonu türevlerini de getiriyorlar.  Parfüm + vücut losyonu ile etkisi iki kat daha arttırılan bu muhteşem esansiyellerle geçtiğiniz yerlerde güzel kokunuzu bırakabilir ve tüm kalpleri fetih edebilirsiniz. Motto parfümü bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Tıpkı her kadının parmak izi tekliğine ait mottosunu vurguladığı gibi kendine has ruhunu da vurgulayan Farmasi Motto parfüm, tüm kadınları klişelerden kurtaran bir parfüm biliyorsunuz ki.

 

Farmasi Motto Parfüm Ve Vücut Losyonunda Neler Var?

Kan portakalı, mandarin, şeftali, portakal çiçeği, Yasemin, Gardenya, paçuli, karamel, sedir ağacı,  Meyan balı  harmanıyla harmanlanmış olan bu üründe hem vurgulu hem de yumuşacık notalar bir arada gördüğünüz gibi. Ve Motto body lotion ile bu etki iki katına çıkıyor.

Sofistike kasının kokusu olarak vurgulanan ve ön plana çıkan bu ürünle klişelerden uzak,  iddialı noktada duran ve favoriniz olacak olan bir parfüme kavuşacaksınız.  Tüm gün teninizde kalıcı olacak olan bu ürünle; üst, kalp ve dip notaları bir arada yaşayabilirsiniz.  Genç yaşlardan orta yaşlara kadar hitap edebilecek olan bu ürünle özel gecelerden tutunda güneşli yaz günlerine kadar eşsiz esans keşfini yaşayabileceksiniz.

 

Güçlü Esans Süreci Bu İkilide!…

Bildiğiniz gibi her tenin üzerinde koku barındırma ve muhafaza etme süresi farklıdır. Örneğin esmer tenler esansiyelleri üzerlerinde daha uzun süreler barındırabildikleri gibi açık tenler ise parfümleri tenlerinde uzun süreler barındıramayabiliyor. Ama Farmasi Motto parfüm ün etkisini iki katına çıkaracak olan Farmasi vücut losyonu her kadının uzun saatler esansiyel keyfi sürdürmesine katkıda bulunacaktır.

Bu ürüne hemen şimdi %55 indirimle 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel fiyatıyla 54.99’a sahip olabilirsiniz. Ayrıca yanında vücut losyonuna da bedava sahip olabilirsiniz. Ama dilerseniz sadece vücut losyonunu da 12.99tl ye satın alabilirsiniz. Tüm Farmasi ürünlerine  %30 %40 daha indirimli sahip olmak için Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir