Flawless Touch Pata Krem Fondöten

Flawless Touch pata krem fondöten sizlerle! Her zaman aradığınız o beklenen ve özlenen ipeksi pürüzsüz ten görünümüne bu ürünle kavuşabilirsiniz. Hem pudra, hem de kremsi fondöten kombinini bir arada bulabileceğiniz bu ürünle bir taşla iki kuş vurabileceğinizden emin olabilirsiniz. Günümüz hızlı bir hayat akışının içinde hızla aktığımız yaşam biçimlerini içeriyor ne yazık ki. İş yerinde bile hızlı bir otomasyon ağının ve hızla değişerek gelişen adımların içinde akıp gidiyoruz. Bu durumda kimi zaman değil makyaj yapmak uyumak, dinlenmek, kendimize bakmak iyi beslenmek hatta şık giyinmek için alış verişe bile zar zor zaman ayırabiliyoruz. Eh bu durumda da taktir ederseniz ki evden hızlıca çıkıp iş yerine ya da okula yetişeceğimiz zamanlarda yüz /baz ürünleri, fondöten ya da pudra gibi ürünleri elimize alarak uzun uzadıya makyaj için kendimize zaman bile ayıramıyoruz. Ama Flawless Touch Pata Krem Fondöten Sayesinde yüzünüze saniyeler içinde sihirli değnek değmiş gibi olacak.

Fondöten Ve Pudra Bir Arada

Ürünün hafif pudramsı bitişli bir yapısı var ve cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakıyor. Her zaman parlama sorunu yaratan yağlı bir cildiniz varsa bu ürün sayesinde bu kötü ve itici görüntü ile şimdiden vedalaşabilirsiniz. Zira Flawless Touch Pata Krem Fondöten yüzünüze yağlı görünümünden arınmış ve uzak doğal bir parlaklık kazandırır. Farmasi Flawless Touch pata krem fondöten hem pudra, hem de fondöteni bir arada içerir. Kadifemsi ve ipeksi bir görünüm yaratır. Ayrıca yüksek kapatıcılığa sahip olan bu ürün sivilce ve akne gibi bezdirici izleri yüz görünümünden siler atar.

 

Üstün Kapatıcılık Flawless Touch Pata Krem Fondöten de

İlaveten morluk ve yeşil yeşil cilt altından görünen itici damar görsellerini de kapatır. Uygulaması çok kolaydır. Orta akışkan ve kaygan yapısı sayesinde saniyeler içinde yüze homojen bir şekilde dağılır ve yüksek kapatıcılığının yanı sıra yüze mükemmel şekilde renk verir. Ciltte ağırlık yapmaz ve ciltle kolaylıkla bütünleşir. Uçucu ve akıcı bir ürün değildir. Gün boyu ve saatler boyu yüzünüzde kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir