Farmasi Bebek Ürünleri

Bebeğinizin bakım ürünlerini kaliteli Farmasi ürünleri arasından seçebilirsiniz. Çünkü hiç biri  paraben parfüm, SLS, alkol, ftalat, silikon gibi zararlı ve yabancı maddeler içermiyor.

Bebek Şampuanından Kolonyasına Her Şey Farmaside

Farmasi Zeytinyağlı Bebek Şampuanı, Farmasi Saç Açıcı Sprey, Farmasi Baby Fresh Bebek Losyonu, Farmasi Pişik Öleyici Krem, Farmasi Papatya Özlü Bebek Şampuanı, Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı, Farmasi Bebek Kolonyası bunların başlıcaları.
Her biri Doğal ve doğadan gelen özleri içeriyor ayrıca.

Örneğin Farmasi Saç Açıcı Spreyi, bebeklerin saçlarına özel olarak formüle edilmiş ayrıca bebeklerin yumuşacık saçlarını birbirine dolaştırmıyor yanı sıra gözleri de yakmıyor. Farmasi Baby Fresh Bebek Losyonu ise Paraben, parfüm, SLS içermeyen E vitaminli yapısıyla doğal zeytinyağından yapılıyor.

Farmasiden Bebeklere Özel Krem Ve Kolonya

Farmasi Pişik Önleyici Krem, bebeklerin hassas tenlerinde oluşan pişiklere anında deva oluyor. Yanı sıra bebeklerin cildini rahatlatıyor. Farmasi Papatya Özlü Bebek Şampuanı, doğal papatya özlerinden elde ediliyor. Dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün. Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı, bebeklerin cildini derinlemesine nemlendirirken,  yumuşacık yapıyor.  Bu ürün E vitamini ile zenginleştirilmiş ve bebek  teninde nemi n uzun süre tutuyor.

Farmasi Bebek Kolonyası, Alkolsüz yapısıyla bebeklerin mis gibi kokmasını sağlarken onları rahatlatıyor. Farmasi bebek ürünlerinde  içerisinde hiçbir zararlı bileşen bulunmuyor. Paraben, parfüm, SLS, alkol triklosan, ftalat, silikon içermediğinden her birini gönül rahatıyla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir