Farmasi Suya Dayanıklı Göz Kalemi

Harika bir göz makyajı yaparak ve tüm makyajınızı tamamlayarak evden çıktınız keyfiniz o dakikaya kadar yerindeydi. Ama o da ne? … Birkaç dakika sonra göz makyajınızın aktığını ve yüzünüzde her şeyin mahvolduğunu fark ettiniz… İşte bu kalitesiz bir göz kalemi kullanan bir kadının başına gelebilecek olan en büyük kabustan başka bir şey değildir. Oysaki water proof etkilere sahip olan Farmasi Suya Dayanıklı Göz Kalemi ile böyle bir şey asla başınıza gelmez.

Express Water Proof Göz Kalemi

Akmayan, bulaşmayan şekilde formüle edilmiş olan Express Water Proof Göz Kalemi hayatınızı kolaylaştırmak üzere var. Yazın denizde – havuzda, kışın ise yağışlı havalarda ve uzu süreli kullanımlarınızda hatta yüzünüzdeki terlemeye ve nemlenmeye karşı üstün özellikleriyle dayanıklı şekilde üretilmiş olan bu göz kalemlerine bayılacaksınız.

BU özel üretim kalemlerle gününüz ne kadar yoğun ve tempolu geçerse geçsin 14 saate kadar göz makyajı kalıcılığı elde edebilirsiniz. Tek sürüşte yoğun renkleri gözlerinizde fark edebilirsiniz. Yumuşacık ipeksi sürülümüyle gözlerinizi aşındırmadan ve sizi yormadan sürüm imkanı saniyeler içinde sizi mutlu edecek.

Suya dayanıklı formülü ile yüzünüzü yıksanız dahi ya da yüzünüze su değse dahi göz makyajınız akıp gitmeyecek. Adeta likit bir eye liner uygulaması şeklinde göz kapaklarınızda hissedebileceğiniz bu hafif doku sizi çok mutlu edecek. Zahmetsizce ve çabasızca sürebileceğiniz bu yağ gibi kayan kalemlerle 6 adet birbirinden hoş göz kalemi renk seçeneği elinizin altında.

Farmasi Water Proof Akmayan Göz Kalemlerinde Zengin Renk Seçeneği

Siyah, lacivert, kahve, metalik yeşil, mavi birbirinden elegan ya da iç açıcı göz kalemi renklerinden yaşınıza, teninize ve ruhunuza uygun olan renk tonlarını seçmek çok keyifli olacak. Artık nerede olursanız olun ikide bir de aynanın karşısına geçerek makyajınızı tazelemenize gerek kalmayacak. Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünle gözlerinizde kalıcı ve sıra dışı çizgiler elde edebilirsiniz. Farmasi Suya Dayanıklı Göz Kalemi ne ve çok daha fazla Farmasi kozmetik ürününe hemen yanda bulunan formu doldurarak daha ucuza sahip olabileceğiniz gibi ek iş fırsatı ndan da yaralanabilirsiniz.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir