Farmasi Calandula Oil Bakım Seti

 

Farmasi Calandula Oil Bakım Seti ile hem harika bir bakım seti ile tanışacak, hem de  mental  bir rahatlama hissedeceksiniz. Calandula oil yani Aynısefa yağının mucizevi etkilerini bilmiyorsanız şayet bu yazımızda tanışmaya hazır olun!

Bu bakım setinin içinde; tonik, yüz yıkama jeli,  vazelin formunda bir bakım kremi ve uyku öncesi bakım maskesi yer alıyor. Vazelin formundaki kremin kapağını açtığınızda Calandula çiçeğinin misk aromasındaki o tatlı mı tatlı kokusuyla karşılaşıyorsunuz her şeyden önce.

Bu çiçek kokusunun rahatlatıcı yanının ötesinde Aynısefa çiçeğinin gücünü ise yüzünüze sürdüğünüzde hissedebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı güce sahip bu krem, üstün bakım gücüyle ciltteki kızarıklıkları engelliyor ve tahrişlere / hassasiyet karşı onarıcı bir bariyer kuruyor adeta ciltte.

Mükemmel İçerik

İçeriğindeyse;  Petrolatum, parafinnium ve ısopropyl myristate gibi etkenler var.

Ürünün içeriğinde ise paraben bulunmuyor. Gece kremi olarak da kullanıma oldukça uygun olan bu krem, özellikle de sertleşen deri de kendini yumuşatıcı etkileriyle gösteriyor. Bu anlamda hem yüzünüzde hem de el kremi olarak harika bir ürün niteliğinde kullanabilirsiniz.

Özellikle kuru ciltler için önerilebilecek besleyici bir bakım kremi niteliğindedir.

Yoğun kremleri seviyorsanız ve etkili gücünü zaman içinde ciltte emilim sağlayacak ürünleri tercih ediyorsanız Calandula oil krem; ayak topuklarında ve dirseklerde de üstün gücünü gösteriyor.

Üçlü Set İle Üstün Bakım

Özel içeriğiyle üstün bir nemlendirici ve bakım kremi olan bu ürünü mutlaka tuvalet aynanızın önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Öte yandan krem öncesinde kullanmanız gereken aynısefa yüz yıkama jeli ile içerisindeki biyolipidlerle yüzünüz üstün bir onarım ve nem koruması ile tanışacaktır. Sıradan yüz yıkama jelleri gibi yüzünüzü yüzeysel olarak temizlemediği gibi kurutmaz ve çizmez. Hemen sonrasında kullanım için önerilen aynı sefa toniği ise cildi canlandırarak rahatlatır ve her kullanımda pürüzlerinden arındırır.

Aynısefa uyku maskesini ise uyumadan önce tüm yüzünüze ve dekolte bölgesine uygulayarak uyandığınızda da ılık su ile temizleyerek kullanabiliriiniz. Böylelikle ipeksi yumuşaklıkta bebeksi bir cildiniz olacak.

 

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir