Farmasi Lip Balm

 

Farmasi lip balm  ; Mevsimlerden sonbahar, aylardansa Ekim’deyiz. Kış kapıda diyeceğiz ama aslında geldi gibi… O halde lip balm kullanmaya başlamanın da vakti gelmiş demektir. Gerçi lip balm kış aylarında daha çok kullanılıyor olsa da yazın sıcaklarda ve baharda rüzgarlı havalarda kullandığından dudak balmı kullanmanın yazın- kışı yok gibi. Yani dört mevsim dudak balmı kullanabiliyoruz. Özellikle de dudaklarımız hassas ve kurumaya meyilli ise.

Her Hava Şartı İçin Uygun İçerik Ve Doku

Dudak dostu olan lip balmları özellikle de  kışın cildi çatlatan havalarda kurtarıcılarımıza dönüşüyor. Eğer siz de bir lip balm canavarıysanız, farklı koku ve tatlarda lip balmı kuallanmayı seviyorsunuz demektir.  Farmasi lip balm ürünleri de bu konuda dikkat çeken ve etkin markalardan… Ayrıca çeşit çeşit ve farklı formlarda kullanım imkanına da sahip. Örneğin bazıları stick şeklindeyken, bazı Farmasi lip balm çeşitleri ise krem kutusunda satışa sunuluyor. Farmasi Ekim kataloğu nda görecekleriniz ise butter balm ve vanilla balm krem formundakiler.

SPF Katkılı Ve Parabensiz Ürün

Farmasi lip balm zero butter ve vanilla çeşitleri; SPF 15 içeriyor, öte yandan diğer serilerde Aloeveralı ve Vitamin A ve E içerikli olanları da var. Zero Butter ve Vanilla Farmasi balm  çeşitlerinden zero yani 0 olanı;  0 koku, renk, parlaklık ve tat içermiyor yani tamamen doğal. Yanı sıra parabensiz de.

Ürün 5 gram kadar ve 12 aylık kullanım ömrü biçiliyor. Vanilyalısını incelediğimizde ise gerçekten de vaat ettiği gibi harika bir vanillin kokusu salgılıyor. İki Krem lip balmının da sıkı bir yapısı var ve iyi tarafı yapış yapış bir his uyandırmaması. Bitkisel içerikliler,  ayrıca ne çok yağlı ne de sert bir yapıya sahip değiller. Dakika da emiliyor neredeyse ve dudaklarınızı yumuşacık tutuyorlar.

Etkisi kalıcı olan Farmasi lip balm ile günü harika bir şekilde kurtarabilirsiniz kısacası. Yani sür ve çık!… Lip zero butter olanının ise kokusuz, tatsız ve renksiz olması, dudaklarınızda dikkat çekici ve parıl parıl parlayan dudak koruyucuları ile kıyaslandığında çok daha doğal ve dengeli duruyor. Bu ürünlere ve çok daha fazlasına %40 veya %30 daha indirimli fiyatlara sahip olmak için hemen yanda duran Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir