Farmasi Nar Paketi

Farmasi Nar Paketi ; Farmasi ile harika kozmetik, kişisel bakım ürünleri, kalıcı parfümlere sahip olabileceğiniz gibi ürün satarak para kazanırken exrta kazanç sevinci de yaşayabilirsiniz. Bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyiz.  Farmasi üyelikleriyle Farmasi ailesi günden güne büyürken, tüm baylar ve bayanlar bulundukları yerden ek iş  fırsatı nın mutluluğunu yaşıyor. Sadece bu kadar mı Farmasi üyeliği ile indirimli ürünler kapınıza gelirken diğer güzel fırsatlar da Farmasi ailesini sevindirmeye devam ediyor.

Örneğin bunlardan biri de Farmasi nar kampanyası! … Peki nedir bu Farmasi nar kampanyası. Çarşıdan aldım 1 tane, eve geldim bin tane sözünü büyüklerimizden sıkça duyuyorduk ve hepimiz de manasını gayet iyi biliriz. Tıpkı nara benzeyen ve bolluk bereket ile adreslere kadar gelen bu nar  paketinde neler mi var? Hemen anlatalım…  Elbette ki büyük sürpriz hediyeler …  Farmasi Nar paketinin fiyatı sadece 19,99 TL dir. İçinde ise tam sekiz adet ürün bulunmakta.

Ayın kataloğundan toplamda  175 TL puan üzerinde gerçekleştirilen  alışverişlerde geçerliliğini koruyan nar kampanyası yandaki üyelik kayıt formunu doldurmanıza bağlı.  Böylelikle siz de Farmasi ailesine giriş yapacaksınız.  Farmasi üyelik işleminizin ardından Farmasi girişimcisi olarak yolunuza devam edebilirsiniz. Bu da daha fazla unvan ve daha fazla kazanç demek … Sonrasında ise Farmasi nar kampanyası gibi birçok kampanyaya dahil olma hakkınız olacak. Tıpkı Nar paketi nde olduğu gibi. 175 TL puan üzerindeki alışverişlerinizde yalnızca 19.90 TL ödeyerek içinde tamı tamına 8 farklı ürünün bulunduğu bereketli nar paketine sizler de sahip olabilirsiniz. İçeriğinde neler olduğu ise olayın en sürprizli yanını oluşturuyor. Ama Nar paketinden çıkacak olan ürünlerin kadınlar arasında  en çok konuşulan ve popüler ürünler olduğundan emin olabilirsiniz. En güzel nar paketi hediyeleri için siz de hemen üyeliğinizi oluşturun deriz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir