Farmasi Kaş Pomadı İndirimli

Farmasi Kaş Pomadı İndirimli ; Kaşlar… Belki de bu dünyada yüz ifademiz konusunda en büyük vurguyu yaratan özel çizgilerdir yüzümüzdeki.  Göz maskaraları, çerçeve efekti yaratarak kirpiklerimizi devleştirirken, göz kalemleri anlamlı bakışların kontur efendisidir. Bu arada tüm bunların üzerinde belirgin bir kaş ifadesi yerleştirilmediğinde ise tüm bunlarla vedalaşabilirsiniz. Zira karakteristik kaş belirginliği olmayan gözler ve kirpikler her zaman gayet ifadesiz kalmaya mahkumdur.

Bunun dışında her birimiz rutinimizi bozmadan kaş kalemi kullanmaya yıllar yılı öylesine alışmıştık ki kaş kontürü konusunda da zengin argümanlar karşımıza çıktı çıkalı bizlerde kaş kontürü konusunda oldukça rahatlamış olduk. Zira bu ürünlerin her biri farklı doku ve kullanışlılıkta. Böylelikle de her kez kendine uygun olanını seçerek kullanabiliyor.

Kaşlarda Sabitleşen Efektler

Örneğin kaş farı özenli bir sürüş tekniği gerektirirken, rüzgarlı havada da etkisini %50 miktarında yitirebiliyor. Oysaki Farmasi Kaş Pomadı öyle mi ya?  Kaş pomadı kullanmak son derece pratik ve rahat… Ayrıca Farmasi Kaş Pomadı 3 farklı renk seçeneğine sahip.  Örneğin 02 Numara Brown/Kumral Rengi , kumraldan sarışına kadar bir çok bayanın yüzüne ve saç rengine uyum sağlayabiliyor.

Fırçası da Farmasi den hediye…  Şayet kaşlarınız siyah değil se Kumral tonunu tercih edebilirsiniz.  Şayet kaş doldururken ifadenizin sertleşmesini istemiyorsanız, ve her aynaya baktığınızda doğallık bekliyorsanız, kumral tonlarından kullanmanızı öneririz.

Farmasi Kaş Pomadı Yumuşacık

Farmasi kaş pomadı nın yapısı yumuşacık…  Bu yüzden de soft hareketlerle saniyeler içinde kolayla uygulayabilirsiniz kaşlarınıza. Ayrıca besleyici yağlar içeren yapısıyla kaşlarınıza zarar vermemekle kalmıyor onları besliyor de ayrıca. Kısacası bu ürün asla kaşlarınızı diğer yıpratıcı ürünler gibi yormayacaktır.  Hatta kaş aralarınızdaki boşlukları da kusursuz bir şekilde doldurabileceğini söylemeliyiz. Farmasi kaş pomadı kaşlara sürüldüğü anda kaşları doldurarak sabitleniyor ve  gün sonuna dek kaşlarda kalıyor.  Ayrıca Kasım ayına özel fiyatıyla 34 tl yerine 18.99tl… Farmasi üyelik formu nu doldurarak tüm ürünlere %30 ila 40 indirimli sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir