Farmasi Kompakt Pudra

Farmasi Kompakt Pudra ; Pudra konusu tahmin edeceğiniz üzere makyajın kilit uygulamalarındandır. Bazın ve fondötenin ciltte tutunup sabitlenmesi ancak kaliteli bir pudra sayesinde olabilir. Özellikle likit makyaj ürünlerinin ciltte homojen bir şekilde durmasını sağlar pudralar.

 

Farmasi Compakt Pudra Nedir?

Toz ve kompakt olarak ikiye ayrılan pudralarsa şimdilerde kullanıcıların beklentilerine göre ayrışıyor. Kompakt pudra,  preslenerek toz pudranın bir kalıp için konmuş halidir özünde. Kullanımıysa toz pudradan çok daha kolaydır. Neden diyecek olursanız,  hem kapatıcılığı daha yüksektir, hem de toz pudra gibi sağ- sola uçuşma yapmaz ve kıyafet lekelenmesi gibi olumsuzluklara neden olmaz. Ayrıca compakt pudralarla renk tonu dengelemesi çok daha kolaydır. Yanı sıra Kompakt pudralar cildi çok daha pürüzsüz gösterir.

Farmasi Kompakt Pudra tüm cilt tiplerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Beyaz tenli bayanlardan, buğday ya da esmere tene dek tam altı farklı renk tonu içerir. Ciltte ipeksi ve yumuşak bir doku oluşturur. Cildin canlılığını korur, gün sonuna kadar kalıcıdır. Kapatıcılığı yüksek ve sürmesi kolaydır. İçinde yer alan süngeri sayesinde kolayca cilde uygulanır. Cildi yormayan ve gözeneklere hava aldıran bir yapısı vardır.

 

Farmasi Kompakt Pudra Nasıl Kullanılır?

Farmasi Kompakt pudra yı dilerseniz pudra fırçası ya da dilerseniz özel pudra süngeriyle yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ağırlığı 14 gramdır. Ürünün özel süngerini kompakt pudra üzerinde gezdirdikten ve ürünü süngere yükledikten sonra  fondöten üzerine homojen bir şekilde uygulamalısınız. Dilerseniz fondöten kullanmadan da uygulayabilirsiniz zira kompakt pudra maksimum kapatıcı özellikleriyle fondötensiz olarak da kullanılabilir.

Yüksek performanslı Farmasi Kompakt pudra fondöten kullanmayı sevmeyen bayanların cildinde de yüksek kapatıcılık sunar.  Kullanımı kolay olduğundan hızlıca uygulayarak makyajınızı tamamlayabilir ve saniyeler içinde hazırlanabilirsiniz. Böylelikle yüzünüze renk gelecek yüzünüzdeki solgunluk ve matlık son bulacaktır. Ayrıca yüzünüzde bulunan  renk eşitsizlikleri, kızarıklıklar, kılcal damar, çatlaklık görüntüleri, ya da morarmış yorgun göz efektleri yok olup gidecektir. Kullanım sonrasında yüzünüzde fazlalıklar oluşursa, boş bir fırça  ya da peçete yardımıyla bastırmadan üstten alabilirsiniz. Bu ürüne ve diğerlerine hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurarak %30 ila 40 indirimli sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir