Farmasi Tender Blush On Allık İndirimli

Farmasi Tender Blush On Allık İndirimli ; Ortaya çıkarılmamış yanak çizgileri ve elmacık kemikleri olmadığında asla bir makyaj tamamlanmış sayılmaz. Bir ten makyajı için olmazsa olmaz nedir diye düşündüğünüzde şüphesiz fondöten ve pudraların ardından allıklar gelir akla.  Zira allık  cildi daima canlı, fresh ve genç gösterir.  Özellikle de tüm cilt tonlamalarına uygun allık renklerini Farmasi Tender blush on allık serisinde bulabilirsiniz.  Aradığınız o ipeksi ve kadifemsi allık dokusu bu üründe saklı. Ayrıca tozutan ve renksiz allıklara neden fazladan para ödeyesiniz? Tersine yüksek pigmentasyonlu ve natürel tonlarıyla Farmasi Tender blush on sizi de birçok Farmasi kullanıcısı gibi memnun edecektir.

 

Neden Farmasi Tender Blush On Allık?

İçinde kendine özel doğal bir ışıltı barındıran Farmasi Tender Blush On Allık renkleri ile sizi de cezbedecek. Elmacık kemiklerinizin üzerine ve yanak çukurlarınıza bir parça kondurduğunuzda yüz ifadenizin nasıl daha da gençleşerek dinamikleştiğine siz bile inanamayacaksınız. Tüm yüz ifadenize anlam katacak olan bu ürünle yüz hatlarınızda belirginleşecektir. Ayrıca seride bulunan zengin renk kartelası ile dilediğiniz tonu bulabileceksiniz. Şampanya,  kahverengi, pembe, bordo, şeftali, somon gibi renk tonlarıyla yüzünüzde harika geçişler yaratabilirsiniz Farmasi Tender blush on allık ile.

 

Farmasi Tender Blush On Allık Nasıl Uygulanır?

Öncelikle baz, fondöten, pudra sürerek baz makyajınızı tamamlayın. Ardından süngerinize ya da fırçanıza bir miktar allık yükleyin ve elmacık kemiklerinizin üzerine denk gelecek şekilde allığınızı geniş bir alana yayarak sürün. Böylelikle hafif bronzing, şeftali efektleri ya da elmacık kemiklerinizde hoş kızarıklıklar belirerek yüzünüze renk gelecektir.

Farmasi ürünlerinden geniş kıllı bir fırça kullanırsanız şayet,  allığı fırçanıza yükleyerek bir kez üflediğinizde fazlalıklar havaya karışacak ve allığınızı elmacık kemiklerinizin daha gerisinden başlayarak daha da kolay şekilde uygulayabileceksiniz.  Bu uygulama özellikle yoğun göz makyajları yaptığınız geceler için önerilir. Farmasi Tender blush on allık  içinde paraben, sls, parfüm, alkol gibi zararlı maddeler bulunmaz. Ayrıca bu ürün dermatolojik olarak test edilmiştir ve sağlıklılığı kanıtlanmıştır. Songahara özel indirimli fiyatıyla bu ürünü kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca tüm Farmasi ürünlerine %30 ila 40 indirimli sahip olmak için yandaki Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterli.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir