Farmasi Lipliner Dudak Kalemi

Farmasi Lipliner Dudak Kalemi ; Dudak kalemi nin yüzünüzdeki faziletini anlamak adına öncelikle rujunuzu kalemmsiz, sonrasında da kalemle kontürleyerek kullanmanız ve yakından dudaklarınızın resmini çekmenizi ve sonra aradaki farkı incelemenizi öneririz. Zira her iki resimde oluşan farkı gördüğünüzde kendinizi dudak kalemi kullanmaktan alı koyamayacaksınız.

Öncelikle Dudak Kalemi Ne İşe Yarar?

Öncelikle dudak kalemi, rujunuzun dağılmasını engelleyeceğinden böylelikle dudak makyajınızda kalıcılık sağlamış olursunuz. Ayrıca dolgun ve çarpıcı dudak görünümü elde etmeniz kolaylaşır. Duak kalemiyle dudaklarınızda oluşturacağınız Keskin çizgiler sayesinde dudak hacminizde ve kıvrımlarınızda ufak tefek değişiklikler bile yaratabilirsiniz. Ayrıca dudak kalemi dudak çizgilerini düzgünleştirir. Dudaklarımızı her zaman yüzün ön planda kalan kısmında yer aldığından makyajı, makyajın göze batan en önemli kısmını oluşturur.  Bu yüzden de seçeceğiniz ruj rengi ve beraberindeki dudak kaleminin kalitesi mühimdir.

Dudak Kalemi Rengi Nasıl Seçilmelidir?

Dudaklarda dolgun bir görünüm elde etmek istiyorsanız şayet,  dudak kaleminizi rujunuzdan bir ton koyu seçmelisiniz. Doğal dudaklar içinse dudak doğal rengine yakın olan nüde tonları seçiniz. Dudak makyajınızın kalıcı olmasını istiyorsanız,  için dudak kalemi ile dudağınızın içini ve dışını iyice boyamalısınız. Bu şekilde rujunuz kaybolup gitse de gün boyu altta kalan kalemle boyadığınız astar kısmı kalacaktır.

Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi Nasıl Kullanılır?

Dudak kalemi kullanırken öncelikle dudak çukurunu hafifçe dışa taşırınız ki dudak kontürünüz vurgulu bir şekilde ön plana çıkabilsin. Bunu yaparken dudak çizgi yapısını bozmamalısınız zira çok yapay durabilir. Böylelikle daha dolgun bir dudak görünümüne sahip olursunuz. Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi sayesinde dudaklarınızı daha ufak ya da büyük efektlerde gösterebilirsiniz. Farmasi Lip Liner Dudak Kalemi  farmatolojik testlere tabi tutulmuş ürünlerden olduğundan allerjik etkisi olmayan bir üründür. Ayrıca yoğun renk pigmentleri içerdiğinden,  suya dayanıklı formüle edildiğinden,  yumuşak dokulu ve uzun süre kalıcı etkilere sahip olduğundan  tek sürüşte dudaklarınızı mükemmel şekilde kapatacaktır.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir