Farmasi Natürel Shampoo

Aşındırıcı sıcak ve soğuk havalar, hava kirliliği, sert ve kireçli suların yanı sıra kimyasallarla yüklü şampuan ürünleriyle saçlarımız haddinden fazla yıpranmakta. Bunun sonucu olarak sa sert ve yıpranmış saçlar, yığınla dökülen saç kaybı hepimizin kabusu olmakta. Oysa Farmasi Naturalle Shampoo serisinde yer alan ürünleri kullanarak tüm bunlarla baş edebilirsiniz.

Özel formülize edilmiş ürünlerle dolu bir serinin ürünlerinde;  paraben,  parfüm, SLS, alkol silikon zararlı içerikler yer almıyor. Özellikle de tüm ciltlere hitap eden Farmasi Naturalle doğal zeytinyağlı besleyici bakım serisinde duş jeli, şampuan ve saç kremi gibi saçlarınızı ve bedeninizi tepeden tırnağa besleyecek ürünler yer almakta. Zeytinyağı özleri ile zenginleştirilmiş kokuya sahip bu seride duş rutininizi harika bir seramoniye dönüştürecek elemanları bulabilirsiniz.  Özellikle de kuru ciltli kişiler için önerilen bir üründür.

Kuru Ciltler İçin Mükemmel Çözüm Farmasi Natürel Shampoo Zeytinyağlı

Hassas ciltli ve beyaz tenli kişilerde sıradan duş jeli kullanımı; kuruluk, hassasiyet,  kızarıklık, egzama gibi problemler, kuruyup pul pul dökülme gibi negatif etkiler yaratabilir. Bu gibi durumlarda Naturalle doğal zeytinyağlı duş jelinin size ilaç gibi geleceğini söyleyebiliriz. Farmasi Natürel Shampoo Zeytinyağlı cildinizi ekstra kurutmadığı gibi cildinizin pH dengesini düzenleyerek ekstra kurulmasına engel olur. Ayrıca bu ürünün duş jelinden küçük kullanımlarla maksimum ölçüde köpürme gücü bulabilir ve 375 ml ambalajıyla da ekonomik,  uzun süre kullanılacak bereketli bir ürüne sahip olabilir.

Farmasi Natürel Shampoo İle Özel Bakım

Farmasi Naturalle doğal zeytinyağlı besleyici şampuan; saç diplerini beslerken,  özellikle kuru saçları nemlendirerek eşsiz bir ışıltıya kavuşturur. Bu ürün sayesinde saç dipleri aradığı neme kavuştuğundan pullanma oluşumunun önüne geçilir.  Ayrıca Farmasi doğal zeytinyağlı besleyici saç kremiyle hacimli ve gür saçlara sahip olan ve saçlarını taramakta zorlanan kişilerin bu sorunu yok oluyor. Sizde bu güzel seriye sahip olmak için elinizi çabuk tutarak online sipariş oluşturabilirsiniz. Bu ve diğer Farmasi ürünlerine %30 ila 40 indirimli sahip olmak için hemen yanda bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurabilirsiniz.

 

Farmasi Üyelik Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir