Farmasi Bebek Bakım Ürünleri

Bebek  ürünleri, yetişkinlerin kullandıkları ürünlerden çok daha fazla özen isteyen ve herşeyden önce kimyasal içermeyen ürünlerden olmalıdır. Ama artık bir anne olarak endişelenmenize gerek yok çünkü Farmasi bebek bakım ürünleri; alkol, ftalat, silikon , paraben parfüm, SLS içermez.

 

Farmasi Zeytinyağlı Bebek Şampuanı

Bebeğinizin boyasız ve kimyasalsız tamamen natürel şampuanı ile buluşmasını istiyorsanız bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Farmasi Saç Açıcı Sprey

Bebeklerin ve saçları çok ince telli olduğundan çok çabuk çitişir ve karışır. Ama  özel olarak formüle edilmiş bu yumuşak saç açıcı ile bebeklerinizin saçları saniyeler içinde kolaylıkla açılacak.

Farmasi Baby Fresh Bebek Losyonu

Bu E vitaminli bebek losyonu zeytinyağı içerdiğinden bebeklerin cildini kısa sürede pamuk gibi yapıyor.

Farmasi Pişik Öleyici Krem

Pişik, bebeklerin en büyük sorunu anneler içinde büyük üzüntü kaynağıdır. Oysaki Farmasi pişik önleyici krem ile bebeğiniz  pişik nedir bilmeyecek.

Farmasi Papatya Özlü Bebek Şampuanı

Kırlardaki papatya özlerinden üretilen bu ürün Dermatolojik testlerden geçmiş doğal bir üründür. Güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı

Hassas bebeğinizin cildini derinlemesine nemlendirmek istiyorsanız mutlaka bu E vitaminli  güzel ve işlevsel yağdan yararlanmalısınız.

Farmasi Bebek Kolonyası

Bebeğinizin tamamen natürel ve zararsız bir ürünle her daim  mis gibi kokmasını istiyorsanız bu ürünü  kullanabilirsiniz. Farmasi bebek ürünlerinin içerisinde hiçbir zararlı bileşen yoktur. Paraben, parfüm, SLS, alkol triklosan, ftalat, silikon içermeyen bu ürünleri ve tüm diğer Farmasi ürünlerini  %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın almak için Farmasi üyelik formu nu doldurmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir