Farmasi Winter Beauty

Cildimiz, tıpkı bizler gibi nefes alan ve başlı başına canlı bir organizmadır. Ama ne yazık ki stres, yanlış beslenme, uykusuzluk gibi negatif etkilerden yorularak aşınmakta ve erken yaşlanmakta. Gün boyu çevre kirliliği ve kalitesiz kozmetik ürünlerinin negatiflikleriyle uğraşan cildimizi yenilemenin en kolay yolu ise Farmasi’nin sunduğu cilt bakım ve koruyucu ürünlerinden kullanmak. Özellikle de dışarıda mevsim, şimdi olduğu gibi kışsa…

Farmasi Winter Beauty’den Önce Ve Sonra

Bu kötü etkilere sürekli olarak maruz kalan cildimiz zamanla kurumaya, matlaşmaya, sivilcelenmeye gözeneklerimizin tıkanmasıyla pürüzlenmeye ve yaşlanmaya başlar. Cilt bakımı sahası ise farklı cilt ihtiyaçlarına ve cilt tiplerine göre farklı aşamalarda gelişen bir süreç. Her şeyden önce bu konuda seçeceğiniz ürünler cildinize uygun ve ihtiyacınıza yönelik, etkin ve kaliteli ürünler olmalıdır. Bu etkin adımları Farmasi ürünlerinin aşamalarında bulabileceğiniz temizleme, tonikleme, güçlendirme ve nemlendirme adımlarında geliştirebilirsiniz.

Sözün özü özellikle de içinde bulunduğumuz yoğun kış aylarında cilde kaybettiği nemin kazandırılmasına gerekir.  Farmasi markasının geliştirdiği ve kış mevsimi gibi zorlu zamanlarda sizi kurtaracak olan ürünse Farmasi Winter Beauty Skin Care Pack Süt & Bal ve Kiraz Çiçeği Cilt Bakım Seti olabilir. Şayet cildiniz zarar görmesini ve zorlu hava koşullarından etkilenmesini istemiyorsanız,   Farmasi Winter Beauty kullanabilirsiniz. Zira değişen hava koşullarında bu ürün kesinlikle cildinize gereken koruma bariyerini sağlayacaktır.

Farmasi Winter Beauty Faydaları Nelerdir?

Ürün setinde; 2 adet dudak balmı ve 2 adet el kremi bulunuyor.

Ürün setinde yer alan el ve dudak bakım ürünleri, özel formüllerle geliştirilmiş başarılı ürünlerdendir. Kışın el kremi kullanmamak çılgınlık gibi bir şey… Hem ev işlerinden evde etkilenen cildimiz , hem de dış etkenlere bağlı soğuklarından çatlayan ellerimizi bu yoğun saldırıdan kurtaracak olan nem deposu el kremi kesinlikle Farmasi Winter Beauty  olacaktır. Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak negatif tehlikelere karşı bir bariyer oluşturan bu ürünlerle hem elleriniz hem de dudaklarınız  yüksek mineral ve vitamin yüklü korumanın altında olacaktır. İçinde bulunan zengin kalsiyum ve mineral özleri ise süt & bal ve kiraz çiçeği özlerinden ileri geliyor. Bu ve diğer Farmasi ürünlerine %40 ila %30 indirimli sahip olmak için hemen yan tarafta bulunan Farmasi üyelik formu nu doldurmanız yeterli.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir